بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت

بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت

یکی از دغدغه های امروزه مردم ایران این است که چه موقع باید نسبت به اجناسی که نیاز دارند اقدام کنند. از آنجایی که قیمت طلا و دلار نوسان بسیار بالایی در ایران دارند، خرید اجناس و کالا ها در بهترین زمان کمی دشوار شده و ممکن است شما را به چالش بکشد. ما امروز قصد داریم بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت را با هم بررسی کنیم تا شما بهترین خرید هر زمانی را داشته باشید. با هادی سیم همراه باشید.

جای مناسب برای خرید سیم و کابل ساختمان کجاست؟

بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت

معمولا سازنده هایی که به تازگی وارد این عرصه شده اند، این سوال را از خود یا همکاران خود میپرسند. بهترین آیتمی که به ذهن این افراد می‌آید، فروشگاه های موجود در بازار سیم و کابل است. در صورتی که در تهران پروژه داشته باشید، بسیاری از افراد به فکر خرید از بازار لاله زار می‌افتند و معمولا کار مرسومی است. ولی آیا بهترین راه حل است؟ آیا بهترین زمان برای خرید سیم و کابل را در نظر گرفته اید؟

متاسفانه کاسبان حوزه های مختلف، اجناس خود را با توجه به افزایش دلار، گرانتر میفروشند و با پایین آمدن آن عملا هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند. حالا چیکار کنیم که از این آیتم ها دور باشیم و بتونیم بهترین خرید سیم و کابل برای ساختمان در حال ساخت خود داشته باشیم؟ بهترین گزینه برای سازنده ها و یا پیمانکاران خرید مستقیم از کارخانه تولید سیم و کابل است. کارخانجات تولید سیم و کابل به دلیل اعتبار و افزایش رضایت مشتریان خود، با بالا رفتن قیمت دلار، افزایش قیمت نداده و اجازه می‌دهند روند بازار مشخص شود تا در صورتی که ثبات برقرار شود و بعد نسبت به افزایش قیمت اقدام میکنند.

 بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان کی است؟

بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت

در زمان افزایش قیمت دلار و طلا، عقلانی نیست که نسبت به خرید های خود، مخصصوصا سیم و کابل که ارتباط مستقیم با قیمت دلار و طلا دارند، اقدام کنید. در این مواقع شما باید تصمیم بگیرید که خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت، در چه حد ضروری است. اگر ساختمان شما در مرحله سیم‌کشی و برق‌کشی باشد، عملا نمیتوانید برای ثابت شدن قیمت ها صبر کنید. چون ممکن است با تعطیل شدن ساختمان هزینه زیادی را متحمل شوید. پیشنهاد ما به شما خرید مستقیم از کارخانه تولید سیم و کابل است.

شما در هر مرحله از بازار، چه افزایشی و چه کاهشی، میتوانید بدون هیچ مشکل و افزایش قیمتی از کارخانه به طور مستقیم خرید سیم و کابل خود را انجام دهید. این کار مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت میکنیم.

خرید سیم و کابل از کارخانه چه مزایایی دارد؟

با خرید مستقیم از کارخانه تولید سیم و کابل بسیاری از مشکلات شما حل خواهد شد. زیراکه همیشه میتوانید بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت های سیم و کابل را خریداری کنید. در کنار این موضوع به طور کلی مزیت های خرید مستقیم از کارخاننه تولید سیم و کابل به شرح زیر می‌باشد:

 1. خرید سیم و کابل با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت
 2. وجود گارانتی برای تمامی مدل های سیم و کابل
 3. امکان مرجوعی به هر دلیل و بدون دردسر
 4. امکان ارسال فوری و تحویل در محل پروژه
 5. ارسال بسیار بصرفه یا رایگان
 6. وجود کارشناسان مجرب در خصوص انتخاب بهترین سیم و کابل
 7. و …

تمامی مزایای بالا باعث میشود تا بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان، همیشگی باشد. حال که دانستید بهترین خرید سیم و کابل، خرید مستقیم از کارخانه تولید سیم و کابل است، چه برند ها و کارخانجاتی بهترین محصولات را در ایران تولید میکنند؟

معرفی بهترین کارخانجات تولید سیم و کابل در ایران و تهران

همانطور که میدانید در ایران، بسیاری کارخانه تولید سیم و کابل وجود دارند که در حال فعالیت هستند ولی آیا همه آنها معتبر هستند؟ قطعا خیر! شما باید بهترین کارخانجات را بشناسید تا بتوانید بهترین خرید را، چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت، داشته باشید. در ادامه به معرفی بهترین کارخانه های سیم و کابل ایران میپردازیم.

 • کارخانه تولید سیم و کابل هادی سیم
 • کارخانه تولید سیم و کابل خراسان افشار نژاد
 • کارخانه تولید سیم و کابل راد افشان سحر
 • کارخانه تولید سیم و کابل مسینا
 • کارخانه تولید سیم و کابل البرز

در حال حاضر بهترین کارخانه های تولید سیم و کابل در ایران، این کارخانجات هستند که شما میتوانید از مزایای بینظیر آنها استفاده کنید.

برای شناخت برترین تولیدکنندگان سیم و کابل در لاله زار تهران روی گزینه زیر کلیک کنید

برترین تولیدکنندگان سیم و کابل در لاله زار 

چه ماه هایی از سال باید برای خرید سیم و کابل اقدام کرد؟

بهترین زمان برای خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت

بر اساس سابقه اقتصادی کشورمان، بدترین زمان برای خرید سیم و کابل، فصل زمستان است، زیرا به دلیل نوسانات زیادی که طلا و دلار دارد، تهیه جنس کمی دشوار می‌شود. بهترین زمان برای خرید سیم و کابل، زمانی هایی است که دلار نوسان نداشته و بازار کاملا آرام است. معمولا در ماه های بهار و تابستان معامله های موفق انجام میشوند. بنابراین میتوان گفت که معمولا بهترین وقت برای خرید اجناسی مانند سیم و کابل ساختمان در حال ساخت، بهار و تابستان می‌باشد.

چطور میتوان سیم و کابل را از کارخانه به طور مستقیم خریداری کرد؟

اکثر کارخانه های تولید سیم و کابل، محصولات خود را به نماینده مجاز خود عرصه میکند و شما باید از نماینده های این کارخانجات خریداری کنید. برخی از نماینده ها اقدام به فروش بالاتری نسبت به قیمت کارخانه می‌کنند ولی در صورتی که نمایندگی، فروشگاه خود کارخانه باشد این موضوع کاملا متفاوت است.

برخی از کارخانجات برای اینکه بتوانند روی قیمت محصولات خود مدیریت داشته باشند، اقدام به افتتاح فروشگاه در شهر ها می‌کنند. یکی از این کارخانه ها، کارخانه تولید سیم و کابل هادی سیم است. این مجموعه با توجه به کیفیت بالا و مدیریت بسیار زیاد در بحث قیمت های سیم و کابل توانسته حجم زیادی از بازار ایران را ازآن خود کند. درصد بالایی از بار این کارخانه به کشور های عرب زبان صادر شده و خوشبختانه میتوان این محصولات صادراتی را نیز از خود کارخانه به صورت مستقیم برای پروژه در حال ساخت خود نیز خریداری کنید.

جمع بندی بهترین زمان برای خرید سیم و کابل

ما در این مقاله سعی کردیم تا بهترین زمان خرید سیم و کابل ساختمان در حال ساخت را به شما عزیزان بیان کنیم. خلاصه ای از توضیحات بالا به شرح زیر می‌باشد:

 • سعی کنید تمامی سیم و کابل های پروژه خود را مستقیم از کارخانه های معتبر خریداری کنید
 • بهترین زمان برای خرید سیم و کابل، فصل بهار یا تابستان است
 • زمانی خرید خود را انجام دهید که قیمت طلا، مس و دلار نوسان زیادی نداشته باشند

ممنونیم که تا به اینجا همراه ما بودید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

simadmin
ارسال دیدگاه