کابل افشان

فیلـتر

نمایش 1–24 از 45 نتیجه

کابل افشان - قیمت کارخانه ( برند سیمپود )

کابل افشان

یکی از انواع مختلف کابل های برق، کابل افشان میباشد که وظایف مشابه به سیم را دارند ولی برای عبور جریان الکتریکی بالاتری استفاده میشوند.

کابل افشان به معنی استفاده از دو یا چند رشته سیم مسی به هم تابانیده شده میباشد که دارای انعطاف پذیری بالا تری نسبت به کابل های مفتولی و خشک هستند. بنابراین برای استفاده از مسیر های پر پیچ و خم از انواع کابل های افشان استفاده میشود.

انواع مختلف کابل افشان در هادی سیم

ما در مجموعه هادی سیم اقدام به تولید انواع کابل افشان برای مصارف و کاربرد های مختلف کرده ایم. برخی از این کابل های افشان از برند سیمپود و تولید کارخانه هادی سیم را در زیر مطرح میکنیم:

  • کابل افشان 2 رشته ای سیمپود
  • کابل افشان 3 رشته ای سیمپود
  • کابل افشان 4 رشته ای سیمپود
  • کابل افشان 5 رشته ای سیمپود

همانطور که از اسم آنها مشخص است، جدا از بحث سایز ها و سطح مقطع های مختلف، دارای تعداد رشته های متفاوتی هستند. این اعداد نشان دهنده تعداد رشته های سیم داخل کابل میباشند.شما میبایست بر اساس میزان ولتاژ و استفاده خود، اقدام به خرید سایز ها و نمره های مختلف از هر کدام از کابل های افشان کنید تا بهترین کارایی را داشته باشید.

قیمت کابل های افشان

شما در سایت هادی سیم میتوانید تمامی محصولات سیم و کابل را با قیمت کارخانه در بخش لیست قیمت مشاهده کنید و یا با کارشناسان خبره هادی سیم تماس بگیرید تا شما را در خرید سیم و کابل راهنمایی کنند.

اطلاعات بیشتر ...